בית הספר ללימוד ערבית דיוואן

חומרי הלימוד בערבית תעדכנים באופן שוטף לכל רמות הלימוד

קורסים ללימוד עצמי

 
לדבר ערבית החל מהשיעור הראשון – קורס ערבית לכל אחד בכל הרמות! הצטרפו לקהילה שמחה וצבעונית של תלמידי דיוואן – בית הספר לשפה הערבית המוביל בישראל!

בתכנית לימוד ערבית באינטרנט של דיוואן, תוכלו להתחיל ולדבר ערבית החל מהצעד הראשון, ללא כל ידע מוקדם של השפה הערבית. כבר בשיעורי הווידאו הראשונים של לימוד הערבית תקבלו מיומנויות שיחה בסיסיות בלימוד השפה הערבית, לימוד אותיות ומספרים ואף מיומנויות כתיבה.

כל אלה הם חלק מלימוד השפה הערבית בדיוואן. למעשה, כבר לאחר השיעורים הראשונים תוכלו לנהל שיחה בסיסית, להבין את בן שיחך וליהנות מהשפה הערבית, מההטעמות הנפלאות שלה, מצליליה ומרבדיה.

תוכנית דיוואן, התוכנית המקוונת ללימוד השפה הערבית, תאפשר לכם לגשת לשיעורי הערבית המקוונים שלכם בכל רגע ובכל זמן בהתאם לזמנים הנוחים לכם. אתר האינטרנט מציע גישה מכל מחשב ותוכנית הלימודים מותאמת גם למכשירים ניידים, לאייפד, לאייפון ולאנדרואיד. אתם בדרכים? פשוט חברו את האוזנייה והצטרפו אלינו לשיעור כיפי ומהנה של לימוד השפה הערבית.

יתרונות התוכנית:

  • תוכלו לנהל שיחה בערבית תוך שלושה חודשים! בתוכנית דיוואן תקבלו: שיעורי וידאו, שיחון לערבית, תרגול וחזרות ובנוסף מורים לערבית הזמינים עבורכם לשאלות ותשובות. תרגול שיחות בנושאים מגוונים! תוכנית דיוואן ללימוד ערבית באינטרנט מאפשרת לכם תרגול איכותי בערבית מדוברת, במגוון רב של נושאים ותחומים. כמו כן צוות המורים עומד לרשותכם וניתן ליצור קשר לשאלות ותמיכה.  תוכנית המותאמת לצרכים שלכם
  • אתם שולטים על קצב ההתקדמות האישי שלכם
  • בבית, במשרד, ברכבת או בטיסות – שיעורי הערבית אונליין זמינים עבורכם בכל זמן בכל מקום ובכל מצב.
  • בתוך זמן קצר תוכלו להתחיל ולפטפט בערבית בקלילות ובהנאה! בדיוואן שלכם תוכלו למצוא קטעי חזרה ותרגול רבים אשר יאפשרו לכם להטמיע את הידע הרב שרכשתם ולצבור ביטחון עצמי בשפה הערבית.
  • בתוכנית ללימוד ערבית באינטרנט און ליין שמנו דגש מיוחד על לימוד ותרגול של משפטים בערבית ושיחות בנושאים מגוונים בשפה הערבית המדוברת, שיאפשרו לכל  אחת ואחד מכם למצוא בדיוק את מה שהוא מבקש.

אתם עסוקים, מתרוצים ממקום למקום או אולי מחכים בתור אצל רופא השיניים? אל תבזבזו זמן, הורידו את אפליקציית דיוואן ללימוד השפה הערבית באינטרנט והעבירו את הזמן עם קסם השפה הערבית.

Pin It on Pinterest