בית הספר ללימוד ערבית דיוואן

לדבר ערבית כמו שערבים מדברים אותה

 

ראש צוות דיוואן

קורס ערבית למתחילים, קורס ערבית למתקדמים, ערבית מדוברת במכללת לוינסקי בתל אביב.

עמוס אבידוב מצוות בית הספר לערבית דיוואן. לימוד ערבית בקורסי ערבית מצויינים לכל הרמות

בראש צוות בית הספר לערבית עומד עמוס אבידוב  (עאמר). “הידע והאהבה לשפה ולתרבות הערבית זורמים בעורקי משפחתי מזה כ-200 שנה. במהלך העשור האחרון עברו תחת ידי מאות תלמידי ערבית פרטיים, עובדי ממשלה ומוסדות שונים.

את אהבתי לשפה הערבית, לזמר הערבי הקלאסי, לסופרים ולמשוררים הערביים, לשפת הרחוב ולשפת התקשורת הערבית, ירשתי באהבה רבה מסבי. משפחתנו גרה ביפו מזה דורות ובניה רכשו את השכלתם בבית הספר וברחוב הערבי. את אהבתי לשפה הערבית אני מעביר לתלמידי. בעזרת הניסיון פיתחתי שיטה ייחודית אשר מאפשרת לתלמיד לערבית לרכוש יכולת אמתית ומשמעותית לשוחח בערבית, להעביר את מסריו ולהבין. חשוב לי במיוחד כי יחד עם רכישת המיומנות הטכנית, יפתח כל לומד את התובנה המאפשרת להבין את המשמעות המדויקת של הנאמר בשפה הערבית, כך כשבבואו לשוחח בערבית ינהל שיח אמתי תוך שהוא מבין במדויק את מילותיו וכוונותיו של בן שיחו. תלמידי ערבית נאמנים המלווים אותי משנה לשנה ומשקיעים ממיטב מרצם וזמנם בשיפור מתמיד של מיומנויות השימוש בשפה הערבית הם מקור אושרי וגאוותי.”

ביחד עם עמוס יעמוד לרשותך צוות מופלא ומגובש העושה את עבודתו באווירה מיוחדת. תפגשו את איזאררובי, היבהסרחאן, רנא יאסין, נרמין עבאס, סמירה פאהום, רולא זבידאת, רבאב עתאמנה, את’אר סיף ועוד. המורות שלנו הן מקצועיות, יצירתיות ועושות את מלאכתן באהבה ותשומת לב.

בדיוואן, אתם תיהנו מכל רגע.

דיוואן בית הספר ללימוד ערבית פותח את שעריו בפני כל מי שמעוניין להכיר את השפה הערבית, להיחשף למנהגי התרבות ולשלוט הן בשפה הערבית המדוברת והספרותית כאחד. דיוואן, בית הספר ללימוד ערבית, רואה עצמו כבית חם לכל מי שמעוניין לרכוש ידע וניסיון מעשי רב באומנות השיחה, הכתיבה והקריאה בשפה הערבית. נשמח לראותכם בין תלמידנו.

מנהל בית ספר לערבית דיוואן

 

Pin It on Pinterest