בית הספר ללימוד ערבית דיוואן

המקום הטוב ביותר להתחיל לדבר ערבית

מילון ערבי עברי דיוואן

מילון ערבית דיוואן לשפה המדוברת והתקשורתית מכיל 30,000 מילים!

מילון ערבית דיוואן מקיף נושאים רבים בשפה הערבית. עייני הבית והמשפחה, מנהגים, חתונה ואבל, מקצועות מגוונים ובכללם רפואה, בניה, תעשייה ומסחר, טיולים והרפתקאות, הבישול ומלאכות הבית, אומנות ואמנות, לימודים, פוליטיקה, צבא, אופנה וטקסטיל, תחבורה, שמות ערים ומדינות, מושגים, היי טק ועוד.

אוצר המילים כולל גם דוגמאות רבות ומאפשר למתעניין להבין היטב כיצד לעשות שימוש במילים ובביטויים באופן מדויק. כל מילה ומשפט במילון לערבית מדוברת שלפניכם נכתבו הן בתעתיק (באותיות עבריות) והן בכתב הערבי ובאותיות בערבית.

במילון תמצאו טבלאות להכרת הבניינים בשפה הערבית וחומר עזר רב שיסייע לכם להשיג שליטה טובה יותר בשפה הערבית. החיפוש קל ונוח. אנו יודעים כי כל אחד יוכל להסתייע במילון דיוואן לערבית וליהנות מכלי עזר מצוין המהווה תוספת נפלאה על שולחנו של לומד השפה הערבית. עבורנו השפה הערבית היא גשר להבנה ולהסרת מחיצות בין אנשים.

אם אתם סטודנטים הלומדים ערבית באוניברסיטה או באחד מבתי הספר לשפות, או עוסקים בעבודה שבה נדרשת שליטה בשפה הערבית, מילון זה הוא עבורכם. תוכלו לשלב את רכישת המילון עם הקורסים שלנו ללימוד השפה הערבית, המתקיימים בקמפוס דיוואן בתל אביב או במרחב האינטרנט.

אנו גאים במילון ומייחלים כי תמצאו בין דפיו את כל מבוקשכם. בעת כתיבת המילון נעזרנו בניסיוננו רב השנים בלימוד ערבית מדוברת בבית הספר לערבית דיוואן שבמכללת לוינסקי. תלמידינו הנאמנים שמלווים את בית הספר לערבית דיוואן שנים ארוכות ומתקדמים אתנו בלימוד השפה הערבית משנה לשנה עזרו לנו להבין את צרכיו של הלומד והמשתמש במילון.

היוזמה להוסיף למילון הערבית המודפס גם מילון ערבית דו לשוני אינטרנטי אונליין באה מאותם התלמידים אשר רכשו את המילון, נהנים ממנו אך מתעצלים לסחוב אותו עמם לכל שיעור במכללה.

אפשרויות החיפוש:

  1. בעברית  2. בערבית  3. בתעתיק

לדוגמא:

  1. בעברית נכתוב את המילה: נחמד  (תוצאת החיפוש שתתקבל:  לָטִיף لطيف)
  2. בערבית נכתוב את המילה: لطيف   (תוצאת החיפוש שתתקבל: נחמד)
  3. בתעתיק נכתוב את המילה: לטיף  (תוצאת החיפוש שתתקבל: נחמד)
h

דוגמה מתוך המילון

Pin It on Pinterest

Share This